Ať již se jedná o jakékoliv čištění, každý si s tímto pojmem ihned spojuje spoustu chemických přípravků. Pokud byste ale přemýšleli ještě více ekologicky, zjistíte, že se kolikrát vyplatí čištění i na jiné bázi. Co třeba ta přírodní? Tak například přírodní bakterie a enzymy – právě na těchto principech fungují BIO přípravky. A zkušenost ukazuje, že jsou opravdu efektivní!

BIO přípravky je možno využít jak v problematice zahradních jezírek, kde je zvýšený požadavek na absenci chemie – z důvodu vodní fauny a flory, tak i v oblasti domácích čistíren nebo septiků.

Čištění lze provádět i bez chemie /

Čištění lze provádět i bez chemie /

Pokud o užitečných bakteriích a enzymech spolu se souvislostí čištění uvažujete i vy, vyplatí se zavítat na web společnosti Subio, který se prezentuje na adrese subio.cz. Zde narazíte na zajímavé BIO produkty, které mají budoucnost.

Doporučujeme vyzkoušet produkt SET pro žumpy a septiky, kde se sypká bakteriální složka SeptiClean postará o efektivní rozklad a likvidaci fekálií a dalších organických láteksepticích, žumpách nebo kanalizačních systémech. Produkt obsahuje také tekutou enzymatickou složku, která se postará o správný transport bakterií.

Pro domovní čističky využijete bakterie OxyBreak, které jsou součástí setu pro domovní čov. Sypká složka aktivuje tzv. biologické čištění, tekutá složka potom slouží jako urychlovač.

Pro zahradní jezírka se vyplatí zakoupit Aqua CBsměs unikátních biokultur pro bezchemické čištění jezírek. Aqua CB urychluje rozklad organických nečistot, dále projasňuje vodu a zajišťuje biologickou rovnováhu ve vodním ekosystému a hlavně neškodí rybám ani rostlinám.

Chcete-li zkusit při čištění odpadních vod, likvidaci sinic nebo jezírek řešení s absencí chemie, tedy užitečné bakterie a enzymy, je to rozhodně tah správným směrem. BIO přípravky od SUBIO se vám vyplatí!