Jestliže sháníte opravdu originální boty, které se budou lišit od těch klasických a nudných bot, které potkáváte za výlohou každý den, pak jsou pro vás ideální boty Melissa. Tato obuv je opravdu výjimečná. Boty Melissa jsou tu pro každou ženu, bez ohledu na věk či vkus, prostě se přizpůsobí opravdu každému a to je jejich velké plus.

V čem jsou boty Melissa jiné než ostatní

boty_melissa_mixMožná se ptáte, proč byste měli věnovat pozornost zrovna této obuvi. No odpověď je prostá. Stylové boty Melissa totiž nejsou obyčejné, ale jsou opravdu jiné než ostatní. Přáli jste si někdy mít boty, které budou neustále jen a jen vonět? Tak teď je mít můžete. Obuv Melissa je totiž takzvaná voňavá obuv, u které si můžete vybrat jakou vůní, bude vonět zrovna vaše bota. Je libo vůni malin, jahod nebo dokonce žvýkaček? Tak prosím!

A co dál je na těchto botách jiné? Jedinečná obuv Mel je vyráběna ze speciálního plastového materiálu Meltex, který zaručuje absolutní pohodlí a přizpůsobení boty vaší nožce. S takovými botami už si nikdy nebude na procházce stěžovat, že vás tlačí boty a měla jste si vzít jiné, kdepak, tomu je s botami Melissa konec.

A nesmíme zapomenout ani na to, že botičky Melissa jsou šetrné k přírodě. Jsou snadno recyklovatelné a to je jejich obrovská výhoda, díky které si tato obuv získala příznivce i u milovníku přírody. Boty Melissa se prostě zalíbí každému.

Co obuv Melissa nabízí

A jaké botky u Melissy najdete? Co třeba vyzkoušet voňavé baleríny. Tyto gumové baleríny jsou velice oblíbené a nehorázně stylové. Můžete si vybrat něco klasičtějšího, co se hodí perfektně i do společnosti, ale zároveň mezi touto obuví najdete například i rebelské baleríny s ostny nebo s velkými doplňky jako je mašle či srdce. Takové botky na sebe rozhodně upozorní. Obuv Melissa Vás tedy naprosto uchvátí.

A milovnice lodiček a vysokých podpatků, teď zpozorněte vy. I lodičky Melissa totiž nabízí. A jsou opravdu překrásné, ať už raději klasické nebo s otevřenou špičkou, rozhodně si vyberete. Pro sportovnější povahy jsou potom v nabídce například sandále nebo tenisky.

Foto: obuvmel.cz