Zahrada může být spokojeným místem hraní vašich dětí /

Zahrada může být spokojeným místem hraní vašich dětí /

Máte-li děti, zajisté víte, že chcete-li je zabavit, tak jste kolikrát unaveni dříve, než ony! Co naplat, děti chtějí neustále něco dělat, pokud zrovna nespí, tak nesnáší nudu. Co jim třeba na zahradě vybudovat bezpečné dětské hřiště? Nejprve se to může zdát jako náročné, podíváte-li se však na nabídku některých specializovaných firem, zjistíte, že to nemusí představovat naprosto žádný problém. Řeč bude konkrétně o dětských hřištích od společnosti Floraservis, kterou jsme nedávno vyzkoušeli a nutno říci, že jsme jak my, tak i naše děti plně spokojeni. Žádná nuda nehrozí, děti skotačí za krásných jarních a letních dnů na zahradě rodinného domu v podstatě v jakoukoliv jejich volnou chvíli. My relaxujeme v pergole, děti máme na dohled, vše tedy funguje tak, jak má, zkrátka idylka!

Dětská hřiště na zahradu mají celou řadu podob. Díky široké variabilitě je tak mnohem snazší splnit očekávání dětí a ještě docílit toho, aby dětské hřiště dokonale zapadlo do podoby zahrady, nepůsobilo kontraproduktivně, tedy bylo dnes již nepostradatelnou součástí. Podívejte se na www.floraservis.cz a vyberte si i vy!

Bezpečnost a spokojenost dětí na prvním místě

Pořiďte také dětské hřiště u společnosti Floraservis /

Pořiďte také dětské hřiště u společnosti Floraservis /

Jedná se obvykle o jakousi sestavu prvků, kam patří jednoznačně skluzavka, prolézačky či třeba napodobeniny domečků. Tento prvek je vhodné umístit ještě do blízkosti pískoviště, nebo přímo na pískoviště. V případě, že nejste příznivcem hraní si dětí na písku, potom můžete dětské hřiště situovat na trávník. Mějte na paměti, že by mělo být dostatečně daleko od tzv. „nebezpečného prostředí“. Jde především o různé stromy, ale i kameny či jiné věci s ostrými hranami. Dětské hřiště je samo o sobě vyrobeno z bezpečnostních materiálů, vyhovuje přísným normám.

Při budování zábavy pro děti na zahradách by byla škoda zapomenout na houpačky. Právě houpačky na zahradu představují příjemné místo, které vyhledávají děti velmi často. Nakonec nejen ty nejmenší, vyznačuje-li se houpačka vyšší nosností, rádi na ni sednete i vy, dáte prostor nic nedělání a budete alespoň chvíli relaxovat. Jste-li vlastníkem zahrady, a to ať již na pozemku rodinného bytu, nebo i na chatě či chalupě, máte oproti ostatním velkou výhodu. Vašim dětem tak můžete zajistit pobyt na čerstvém vzduchu, což je rozhodně lepší, než neustálé vysedávání u televize nebo počítače!