trampoline-particuliers

I takto může vypadat trampolína pro děti

V dnešní době je na trhu velká spousta zahradních atrakcí pro naše ratolesti. Řada z nás si jistě v dětství nedokázala ani ve snu představit, jaké možnosti vyžití budou jednou mít jejich andílci.

Co je dnes na zahradách in?

Na spoustě zahrad je již k vidění například trampolína, bazén nebo variabilní sestavy houpaček, klouzaček a prolézaček. Při výběru vhodné atrakce do zahrady je důležité brát zřetel na velikost vaší zahrady. Jen velmi těžko dokážete vmáčknout bazén nebo trampolínu do předzahrádky 2×3 metry. O tom, jak to bude vypadat, je asi zbytečné se rozepisovat. Pokud tedy vlastníte již zmíněnou předzahrádku nebo zahradu menších rozměrů, zvolte spíše klasičtější možnosti vyžití. Pískoviště jistě nadchne ty nejmenší děti, které tu budou rozvíjet motoriku i fantazii. Každý si vzpomene na množství postavených i zbořených bábovek i na hrady z písku s nezbytnými tunely a nejrůznějšími pastmi a příkopy. Pro zahrady větších rozměrů jsou vhodné například bazény, které jsou dnes k dostání v rozmanitých tvarech a velikostech nebo stále oblíbenější trampolíny, kde se do sytosti vyřádí větší i menší raubíři.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nechte děti vyřádit!

Vzhledem k tomu, že se jedná o dětské atrakce, je velmi důležité dbát na bezpečnost. Malé děti jistě nenecháme v bazénu bez dozoru. Trampolíně zase bude slušet bezpečná síť kolem jejího obvodu a kryty pružin, které zabrání možnému úrazu. Po celodenním řádění v bazénu nebo na trampolíně určitě večer vaše dětičky usnou jedna dvě.